Sędziowie

Sędziowie międzynarodowi

Mularczyk Monika - WS Skierniewice

Urodzona 1980r.

Sędzia rzeczywisty od 2004 roku.

Sędziowie asystenci międzynarodowi

Konrad Sapela - WS Łódź

Urodzony 1971 r.

Sędzia rzeczywisty od 1991 roku.

Radosław Siejka - WS Łódź

Urodzony 1974 r.

Sędzia rzeczywisty od 1992 roku.

Dawid Golis - WS Skierniewice

Urodzony 1987 r.

Sędzia rzeczywisty od 2002 roku.

Sędziowie Top amator

Dobrynin Zbigniew - WS Łódź

Urodzony 1986 r.

Sędzia rzeczywisty od 2007 roku.

Malec Paweł- WS Łódź

Urodzony 1985 r.

Sędzia rzeczywisty od 2005 roku.

Pskit Paweł - WS Łódź

Urodzony 1980 r.

Sędzia rzeczywisty od 1999 roku.

Różycki Albert- WS Łódź

Urodzony 1990 r.

Sędzia rzeczywisty od 2009 roku.

Sędziowie III Liga
  1. Adamczyk Patryk
  2. Anielak Mateusz
  3. Banasiak Bartosz
  4. Gawroński Konrad
  5. Krasnopolski Kamil
  6. Kretek Wojciech
  7. Kujawski Mikołaj
  8. Lewandowski Tomasz
  9. Majkowski Tomasz 
  10. Michalak Rafał
  11. Pawlak Wojciech
Sędziowie IV Liga
  1. Aleksandrowicz Wojciech
  2. Dolny Adam
  3. Dzwonkowski Michał
  4. Faliszewski Adam
  5. Grałek Adrian
  6. Holewski Przemysław
  7. Janecka Mateusz
  8. Jaskulski Jakub
  9. Józefecki Łukasz
  10. Kowalski Mateusz
  11. Michniewicz Szymon
  12. Milczarek Piotr
  13. Ostaszewski Adam
  14. Przytuła Szymon
  15. Sekuterski Adam
  16. Wyderkiewicz Dominik
Sędziowie asystenci szczebla centralnego
  1. Gajda Michał (WS Łódź)
  2. Hankiewicz Marcin (WS Łódź)
  3. Jankowski Jakub (WS Łódź)
  4. Majewski Maciej (WS Łódź)
  5. Szubielski Piotr(WS Łódź)
  6. Śpiewak Arkadiusz (WS Łódź)
Sędzie szczebla centralnego
  1. Mularczyk Monika - sędzia międzynarodowa
  2. Dróźdż Izabela - I liga Kobiet
  3. Wesołowska Anna - I liga kobiet
  4. Bukarowicz Julia - asystentka szczebla centralnego
  5. Dudzińska Sylwia - asystentka szczebla centralnego
  6. Polit Roksana - asystentka szczebla centralnego
  7. Wasiak Katarzyna - asystentka szczebla centralnego 
  8. Wesołowska Marta - asystentka szczebla centralnego
  9. Wieczorek Anna - asystentka szczebla centralnego 
Sędziowie futsalu

Futsal Ekstraklasa

Dominik Cipiński

Marcin Muszyński

 

I liga – Top Amator B

Marcin Gutowski (awans)

Bartłomiej Nowicki (awans)

Tomasz Sadowski

Marcin Sęczek (awans)

 

I liga – Top Amator C

Arkadiusz Banaszkiewicz (awans)

Julia Bukarowicz (awans)

Sylwia Dudzińska (awans)

 

Obserwatorzy:

Międzynarodowy

Sebastian Stawicki

 

Ekstraklasa:

Rafał Przytuła,

Piotr Mitkowski,

Seweryn Dębowski

 

Sędziowie piłki plażowej

  SĘDZIOWIE BEACH SOCCERA ŁÓDZKIEGO ZPN NA SZCZEBLU CENTRALNYM

 

  1. Garbowski Damian
  2. Jankowski Przemysław
  3. Pawlak Wojciech
  4. Szymczyk Piotr 
  5. Wyderkiewicz Dominik

 

SĘDZIOWIE BEACH SOCCERA ŁÓDZKIEGO ZPN NA SZCZEBLU REGIONALNYM

 

  1. Biś Kamil
  2. Czerwieniec Kazimierz
  3. Lewandowski Bartłomiej
  4. Musiał Krzysztof
  5. Przybysz Konrad